logo smyk

Wymień stary smoczek na maskotkę-smoka! Zdecyduj, gdzie powstanie ekologiczny plac zabaw, stworzony z materiałów z recyklingu.

IDEA

Weź udział w akcji SMYKA
i stwórz z nami nowy plac zabaw!

Pożegnanie ze smoczkiem to wielki dzień dla Twojego malucha, a my chcemy towarzyszyć Wam w tej chwili. Oddaj stary smoczek i zrób zakupy za minimum 50 zł w dowolnym sklepie SMYK, a otrzymasz jedną z trzech maskotek-smoków, wykonanych w 100% z materiałów z recyklingu.

Zebrane przez nas smoczki zostaną przetworzone na surowiec wtórny, z którego powstanie wyposażenie na jeden z publicznych placów zabaw.

Zróbmy wspólnie coś dobrego dla najmłodszych i dla planety.
Udział w akcji tylko dla członków programu lojalnościowego SMYK & spółka. Przewiń stronę w dół i dowiedz się, jak do niego dołączyć.

JAK
TO DZIAŁA?

Oddaj smoczek, z którego wyrósł już Twój maluch

zrób zakupy za minimum 50 zł

odbierz pluszowego smoka

Zbuduj z nami ekologiczny plac zabaw

Akcja promocyjna dla Klubowiczów

poznaj
smoki!

Rosy

Poznajcie Rosy! Biega najszybciej i potrafi wdrapywać się na drzewa. Kiedy inne smoki nie wiedzą, jak coś zrobić – wtedy Rosy wpada na świetne pomysły! Różowa smoczyca troszczy się o swoich przyjaciół i chętnie im pomaga.

Toto

Toto to niezły urwis. Jest prawdziwym mistrzem zabaw – zna ich chyba cały tysiąc! Lubi czytać książki o przygodach dzielnych smoków i potem bawi się z przyjaciółmi w bohaterów ulubionych opowieści.

Lulu

Czy znacie już Lulu? To najstarszy smok w Smoczej Krainie. Jest tak silny, że mógłby przenieść konia albo nawet słonia! Lubi się śmiać i żartować. Z nim smoki nigdy się nie nudzą.

regulamin

Akcja promocyjna trwa do 30.11.2023 
Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie.